Ponuka práce

CRO administrátor CZ, PL, DE

Do nášho teamu (Praha 1) hľadáme na plný pracovný úväzok CRO Administrátora. Náplňou práce je práca s interným CRO systémom, reportovanie, komunikácia s klientmi, príprava zmlúv. Požadujeme dôslednosť, presnosť a veľmi precízny time-manažment. Požadujeme: prax v komunikácii s klientmi min. 3 roky, vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru, anglický jazyk slovom na úrovni min. B2 (teamové porady, komunikácia s kolegami v UK, firemné meetingy), nemecký jazyk slovom i písmom na úrovni min. B2 (komunikácia s klientmi), poľský jazyk doplnkovo. Aktívny vodič skupiny B2. Hlbšia znalosť MS Excel – požadované znalosti budú doučené v rámci interného školenia.

Ide o prácu v anglicky hovoriacom teame, pričom vedúci oddelenia je českej národnosti. Súčasťou práce sú i služobné cesty v rámci pracovnej doby. Nástup možný ihneď, platové podmienky: 1,2 násobok aktuálneho priemerného platu pre Prahu + až 0,8 násobok priemerného platu pre Prahu v rámci benefit systému, ktorého subjektívnym vstupom je zamestnancova rýchlosť, dochvíľnosť, presnosť a časová dispozícia pre klienta. Ďalej: 6 týždňov dovolenky, služobný automobil, telefón, notebook, stravné na služobné cesty.

Finančný analytik CZ, DE

Do nášho teamu (Praha 1) hľadáme na plný pracovný úväzok Finančného analytika na hodnotenie nových klientov, ktorí doteraz nie sú zavedení v internom CRO systéme. Náplňou práce je komunikácia s novými klientmi, hodnotenie finančných výkazov, mimobilančných položiek a vytváranie komplexného odporúčania s ohľadom na riziko financovania. Požadujeme: prax v odbore risk manažmentu min. 5 rokov, vynikajúcu znalosť a orientáciu vo finančných výkazoch, českých a medzinárodných účtovných štandardoch.

Ďalej požadujeme: vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru, anglický jazyk slovom na úrovni min. B2 (teamové porady, komunikácia s kolegami v UK, firemné meetingy), nemecký jazyk slovom i písmom na úrovní min. B2 (komunikácia s klientmi). Aktívny vodič skupiny B2. Ide o prácu v česky hovoriacom teame. Nástup možný ihneď, platové podmienky: 1,8 násobok aktuálneho priemerného platu pre Prahu. 6 týždňov dovolenky.