Sme vaším partnerom vo financovaní

O NÁS

Podpora, rýchlosť a profesionalita. Sme vaším partnerom vo financovaní.

Urýchlenie medzinárodného obchodu a obehu tovaru vyžaduje stále efektívnejšie a profesionálnejšie služby v odvetví, ktoré už mnoho stáročí pumpuje obchodom krv do žíl. Vďaka stále prepracovanejším a rozmanitejším systémom sa na počiatku tisícročia rozšíril priestor na vycibrené služby a finančné nástroje, ktoré prekonávajú zabehnuté služby bánk a posúvajú tak celý finančný sektor na úroveň vyššie.

Sme medzinárodná finančná skupina zaoberajúca sa poskytovaním profesionálnych služieb v oblasti financovania obchodu a pohľadávok cez štandardizovaný nástroj – faktoring. Našou doménou je primárne rýchlosť a maximálna úroveň profesionality, na ktorých staviame naše služby tak, aby sme našim klientom poskytovali financovanie len s minimálnym omeškaním.

Všetko tak, aby neunikla jediná príležitosť. Globalizácia ekonomickej aktivity a obchod v rámci EÚ ponúka nepreberné možnosti a ohromné množstvo sektorov a ich špecifík. S naším zameraním na veľkoobchod, logistiku a automotive/strojárenstvo sme schopní uchopiť s vysokou profesionalitou takmer akúkoľvek výzvu týchto sektorov tak, ako by to predtým bolo nemysliteľné.
CRO
Našou doménou je rýchlosť. Disponujeme teamom analytikov, ktorí za pomoci nášho prepracovaného interného CRO (Credibility rating output) systému priebežne vyhodnocujú ekonomické zdravie odberateľov našich klientov tak, aby v prípade dopytu mal pridelený operátor možnosť okamžite reagovať bez zbytočného omeškania, a tým vznikajúcich ekonomických strát. Prepracovanosť a rýchlosť našich nadväzujúcich procesov dodáva pevný základ dynamickej dobe a obchodným príležitostiam našich klientov, preto sme stále pripravení. 24 hodín denne. Bez kompromisov.

Ak máte akúkoľvek otázku,
neváhajte nám napísať